KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967364
nr 1396 7364
Oidentifierad konstnär. Signerad, Medelhavskust. Olja på duk, 49x60, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:34:39
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)